Úvod / Inzeráty / Dom a záhrada / Kotle, Kachle, Bojlery / ŠPECIÁLNA LIATINOVÁ GRILOVACIA PANVICA S PRIEMEROM 45 CM

ŠPECIÁLNA LIATINOVÁ GRILOVACIA PANVICA S PRIEMEROM 45 CM

Peter16.8.2022Banskobystrický kraj, Rimavská Sobota3272x
predaj / ponuka, Nové, Dom a záhrada
29,-
Predám špeciálnu liatinovú grilovaciu panvicu (nazývanú aj grilovací tanier) v tvare disku s priemerom 45 cm. Prikladám k nej aj šrobovacie nožičky s dĺžkou 22 cm. Hrúbka grilovacej panvice nie je 2,5 mm ako na ostatných panviciach, ale až 6,5 mm, čiže je to pevná.
V prípade, že sú podľa Vás nožičky prikrátke, je možné si dokúpiť závitovú tyč v akýchkoľvek obchodoch so stavebnými potrebami a použiť tú, cena 1m tyče sa pohybuje okolo 1€.
V prípade potreby plynového variča si pozrite moje ostatné inzeráty, alebo ma kontaktujte na doleuvedené číslo, alebo e-mail.

Grilovacia panvica je čisto nová, nepoužitá. Tak ako oceľové panvice, aj liatinové je potrebné vypáliť, aby získali svoje skvelé vlastnosti – odolali korózií a získali prirodzene nepriľnavý povrch.

Pri vypaľovaní panvice je potrebné postupovať nasledovne:
Vrchnú časť panvice naniesť tenkú vrstvu rastlinného oleja, alebo stuženého tuku a poriadne panvicu vypáliť pod otvoreným ohňom a to približne 30-45 minút. Následne ju treba nechať úplne vychladnúť a panvica je pripravená na použitie.

Táto panvica je vhodná na grilovanie, opekanie a smaženie slaniny, mäsa, steakov, klobás, párkov, rýb, zemiakov (v šupke, alebo rozkrájané), sladkej kukurice, cibule, paradajok, papriky, cukety, baklažánov, húb, mrkvy, cesnaku a mnohých iných pochutín.

Hlavou výhodou grilovania na takejto grilovacej panvici je, že jedlo sa pripravuje vo vlastnej šťave a ostáva chutné a šťavnaté. Šťava z klobás, slaniny, steakov stečie do stredu panvice. Pri pripravovaní jedla je cítiť veľmi príjemnú arómu šťavy pečúceho sa pokrmu. Do tejto šťavy namočíme predpripravené marinované mäso, chvíľu ho tam necháme, aby sa šťavy zmiešali a následne mäso dáme na bok panvice, kde sa bude piecť a zbytočne sa nenasýti tuku ako pri ostatných panviciach. Mäso a zeleninu na oboch stranách opečieme, občas ich na 5-10 sekúnd namočíme do spomínanej štavy a znova dáme na bok panvice, aby sa dokončili a následne je pochutina pripravená na konzumáciu.

Grilovanie je možné po prišróbovaní nožičiek, alebo aj bez nich a to položením na kotlinu.

Pridanou hodnotou je aj vynikajúca tepelná vodivosť a schopnosť dlho si dlho udržať teplotu.

Cena grilovacej panvice je 29€.

Cena platí iba 2 dni, preto neváhajte a kontaktujte ma!

V prípade potreby si k tejto panvici môžete dokúpiť plynový varič - viď moje ostatné inzeráty, alebo ma kontaktujte na doleuvedené číslo, poprípade e-mail.

Pre bližšie informácie prosím kontaktujte ma na e-mail: ludrovanpeter@gmail.com, alebo telefonicky na číslo 0949 755 400
Lokalita inzerátu