Úvod / O nás

O nás

Zháňate niečo? Alebo naopak, potrebujete niečo predať alebo darovať? Aby sme vám tento proces uľahčili, vytvorili sme pre vás jednoduchý, moderný nástroj na inzerovanie.

E-bazarik.sk je inzertný server pre súkromnú aj komerčnú inzerciu. Vyvinuli sme ho s maximálnou snahou docieliť dobrú prehľadnosť portálu pre každého užívateľa. Za inzeráty neúčtujeme žiadne poplatky a všetko máte celkom zdarma. Inzerovať môžete čokoľvek - autá, mobily, počítače, nábytok, ale aj ponuky práce či služby. Všetky ponuky sú prehľadne zaradené do kategórií, produkty môžete vyhľadávať podľa lokality, alebo si môžete stanoviť cenovú hranicu.

​Na našom inzertnom portáli sa môžete zaregistrovať, vlastný účet si môžete veľmi rýchlo vytvoriť, ale aj podľa potreby jednoducho zrušiť. Každý prihlásený užívateľ dostáva newsletter, v ktorom ho informujeme o novinkách.

Vloženie inzerátu je veľmi jednoduché, bez zbytočných komplikácií ho môžete pridať aj v priebehu jednej minúty. Celý proces je maximálne intuitívny, zvládne ho naozaj každý. Ku každému inzerátu môžete nahrať až 9 fotografií, ale aj video.

Vaše inzeráty propagujeme nielen na našom webe, ale ďalší dosah získavajú aj prostredníctvom sociálnej siete Facebook.