Úvod / Užitočné informácie / Časté otázky

Časté otázky

Ako môžem vložiť inzerát na vašu stránku?

Inzerát vložíte jednoduchým kliknutím na ikonku vpravo hore "vložiť inzerát". Ďalej vás povedie sprievodca vkladania inzercie.

Môžem k inzerátu vložiť aj fotografie?

Áno. V krokoch, ktoré vás povedú pri zadávaní inzerátu je aj vloženie fotografie. Na náš inzertný portál je možné vkladať aj viac fotografií. Odporúčame predávaný tovar poriadne odfotiť. Tým môžete výrazne zvýšiť šance predaja.

Ako môžem nájsť svoj inzerát?

Všetky svoje inzeráty môžete vidieť v sekcii Moje inzeráty. Pokiaľ ste prihlásení, vaše inzeráty sa automaticky zobrazia. Neprihlásení používatelia majú možnosť vložiť telefónne číslo a / alebo e-mailovú adresu (s ktorými boli inzeráty pridané) a po kliknutí na tlačidlo „Hľadať“ sa zobrazia všetky inzeráty obsahujúce zadané kontakty.

Ako upravovať, mazať svoje inzeráty?

Svoje inzeráty môžete meniť, dopĺňať a mazať kedykoľvek počas ich platnosti. Všetky úkony možno robiť v sekcii Moje inzeráty alebo pomocou tlačidiel (upraviť, zmazať, topovať/zvýrazniť) pri konkrétnom inzeráte.

Upraviť inzerát – môžete zmeniť všetky detaily inzerátu v postupných krokoch podobne ako pri pridávaní inzerátu. 

Zmazať inzerát – po kliknutí na odkaz „zmazať“ bude váš inzerát zmazaný. 

Ako sa o mojom inzeráte dozvie veľa ľudí?

Dôležité je vložiť inzerát do správnej kategórie. Tak si zaistíte, že Váš inzerát nájde čo najviac ľudí, ktorí sa o konkrétnu vec zaujímajú.

Za akých podmienok môžem vložiť inzerát do bazáru?

e-bazarik.sk slúži na sprostredkovanie predaja a nákupu medzi jednotlivými užívateľmi za vzájomne dohodnutú cenu, v stanovenej dobe vzájomne dohodnutých podmienok. 

e-bazarik.sk nenesie zodpovednosť za obsah, vecnú správnosť a platnosť jednotlivých inzerátov.

Inzercia komerčného charakteru, môže byť zadaná len so súhlasom administrátora e-bazarik.sk

Inzeráty komerčné, zle umiestnené, nevhodné či inak pohoršujúce dobré mravy budú zmazané, preto prosím dbajte na správnosť zvolenej kategórie, vecnú správnosť a bezchybnosť inzerátu.

Mnoho úspešne realizovaných obchodov Vám praje tím e-bazarik.sk!

Čo mám robiť, ak som zabudol heslo?

Ak ste heslo zabudli, kliknite v okienku na zadanie hesla na odkaz „Zabudnuté heslo“. Ak ste pridali ku svojmu inzerátu e-mailovú adresu, bude vám do e-mailovej schránky doručené nové heslo, pomocou ktorého budete môcť vykonať požadovanú operáciu.