Úvod / Inzeráty / Stroje / rýpadlo Yanmar ViO50-6 midi bager za výhodnú cenu - AKCIA

rýpadlo Yanmar ViO50-6 midi bager za výhodnú cenu - AKCIA

ATRENT s.r.o.13.4.2020Bratislavský kraj, Senec, Bernolákovo429x
predaj / ponuka, Nové, Stroje
43 500,-
Predám zánovný pásový bager YANMAR ViO 50-6, rok výroby 2020, predvádzací stroj počet motohodín cca 20 mth, Na stroj je poskytovaná plná záruka 24 mesiacov/2.000 mth/.
Hmotnosť 4.855 kg, Hlbkový dosah 354 cm, Výsypná výška 387 cm. Dozerová radlica široká 197 cm. Priestranná ergonomická kabína s kúrením, a pohodlná sedačka. Automatický voľnobeh motora, pri nečinnosti strojníka. Elektronicky riadený motor je možné prepnúť do ECO-módu, nižšia spotreba nafty. Elektrické čerpadlo na tankovanie nafty v poľných podmienkach. Automatické prepínanie rýchlostí pojazdu. Mimoosé kopanie pre bágrovanie pri stene. Báger má hydraulický okruh s proporcionálnym ovládaním na pohon prídavných zariadení. Mechanická ochrana piestnic hydraulic valcov na výkopovom ramene. Ku rýpadlu je Rýchloupínač, + 2 ks Výkopové lopaty a Svahovacia lopata. Rýpadlo je vyrobené s GPS modulom. (Užívateľ/majiteľ má online informácie o svojom stroji)
Na požiadanie zašleme podrobný popis výbavy a prevedenia bagra.
Znížená cena bágra je 43.500 Eur+dph. Platobné podmienky dohodou. Napr.: možná kúpa bágra na splátky, na 24 mesiacov bez preplatenia, alebo formou leasingu už od 10 % akontácie. Technické parametre stroja nájdete na stránke ATRENT s.r.o
Lokalita inzerátu