Úvod / Inzeráty / Práca / Pracovník/čka do kuchyne, príprava pizze

Pracovník/čka do kuchyne, príprava pizze

Martin Tlkanec4.4.2018Bratislavský kraj, Bratislava II527x
predaj / ponuka, Nové, Práca
cena v texte
Hľadáme kolegu/kolegyňu na pozíciu:
Pracovník/čka do kuchyne, na prípravu pizze

Náplň práce:
⦁ príprava a úprava pokrmov, najmä pizze
⦁ príprava pizze pred pečením, práca nezahŕńa samotné pečenie pizze
⦁ kontrola dodržiavania noriem na výrobu jedál
⦁ dodržiavanie zásad HACCP a hygieny na zverenom úseku
⦁ obsluha kuchynských zariadení
⦁ udržiavanie pracoviska.

Požiadavky na pracovníka:
⦁ komunikatívny/a, flexibilný/á
⦁ ochotný/á učiť sa
⦁ šikovný/á, zručný/á
⦁ skúsenosti s prípravou pizze výhodou, nie však podmienkou
⦁ šikovného/ú zamestnanca/kyňu zaučíme do naších postupov.

Pracovná doba:
⦁ smeny od 10.00- 21.00.

Naša prevádzka:
⦁ nachádzame sa neďaleko bratislavského letiska, obchodného domu IKEA
⦁ jedná sa o malú prevádzku - príprava jedál na rozvoz.

Ponúkame dlhodobý kontrakt/pracovný pomer.
⦁ odmeňovanie podľa dosiahnutých výsledkov
⦁ stabilná práca na plný úväzok
⦁ možnosť zvyšovania mzdy po určitom odpracovanom období
⦁ priateľský/príjemný kolektív.

Mzda dohodou/podľa skúseností

Nástup možný ihneď.
Kontakt:
info@pizzajacket.sk
0948508051

Meno:
Telefón:

Martin Tlkanec
0948508051
Lokalita inzerátu